Spark Promotions Sp. z o.o. S.k. - Logo

 

OFERUJEMY ARTYKUŁY REKLAMOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI. NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Spark Promotions

Misją naszej firmy jest stworzenie łatwego i szybkiego dostępu do produktów promocyjnych w najniższych możliwych cenach, przy utrzymaniu najwyższej jakości.

Utrzymujemy wysoką jakość obsługi Klienta i korzystne ceny dostarczając tylko dobre gatunkowo produkty.

 


Specjalizacja – od lat w centrum naszych zainteresowań jest promocja firm i kampanie reklamowe z wykorzystaniem gadżetów.

Profesjonalizm – jesteśmy grupą wysoko wykwalifikowanych specjalistów i doradców. Mamy wyobraźnię i doświadczenie. Pomożemy doprecyzowaniu potrzeb Twojej firmy i wyborze właściwych produktów.

Atrakcyjna oferta – mamy setki zaprzyjaźnionych producentów i dostawców. Proponujemy dostęp do dziesiątków tysięcy produktów promocyjnych. Wykonujemy nadruki i znakowania we wszystkich możliwych technikach.

Rzetelność – nie obiecamy czegoś, z czego nie będziemy w stanie się wywiązać. Zrealizujemy na czas to, co obiecaliśmy.

Know-how – marka Spark Promotions istnieje w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Węgrzech i w Polsce. Wiedza i umiejętności setek ludzi wielu narodowości są po Twojej stronie!

 


Specjaliści od niepowtarzalnych kampanii gadżetowych.

Jesteśmy agencją reklamową, która buduje wizerunek firm przede wszystkim w oparciu o gadżety reklamowe. Dobra kampania wymaga określenia potrzeb Klienta i ścisłej współpracy pomiędzy Działem Marketingu Klienta a naszym account managerem.
 

Brief
Pierwszym krokiem jest brief, czyli krótki opis cech i funkcji produktu, którego oczekuje nasz Kontrahent. Najistotniejszą informacją jest to, komu zostanie podarowany upominek (grupa wiekowa, płeć, wykonywany zawód)?
 

1. Czy produkt ma ekskluzywny, czy rozdawany masowo?
2. Jaki jest cel promocji naszego Klienta?
3. Jakie gadżety Klient wykorzystywał dotąd w podobnych promocjach?
 

Pomysły
Następnym krokiem jest przedstawienie Klientowi propozycji kilku gadżetów reklamowych, spełniających jego wymagania. Na tym etapie istotna jest dla nas ścisła współpraca pomiędzy naszym Account Managerem a przedstawicielem Klienta. Jej rezultatem jest wybór jednego lub kilku produktów. Nasz przedstawiciel w celu dokładnego omówienia cech produktu może się spotkać z zamawiającym w jego siedzibie lub innym umówionym miejscu.
 

Projekt gadżetu
Nasi graficy sporządzą wizualizację produktu, który zainteresował naszego Klienta. Sporządzamy projekt zupełnie nowego produktu na zamówienie, bądź po prostu efektownie nanosimy logotyp na gotowy gadżet. Klient otrzymuje dopracowaną pod względem graficznym, trójwymiarową wizualizację projektu w uzgodnionym formacie pliku.
 

Zamówienie
Nasi Klienci zazwyczaj składają zamówienia przez e-mail bądź faks. Istotne jest to, aby ostatecznie określić cechy produktu.
 

Znakowanie
Znakujemy zamówione gadżety wybranymi przez Klienta technikami. Haft komputerowy, tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, nadruk farbami plastizolowymi, termo transfer.