Spark Promotions Sp. z o.o. S.k. - Logo

 

OFERUJEMY ARTYKUŁY REKLAMOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI. NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Poznaj szczegóły


Zamówienie towaru w Chinach może wydawać się skomplikowane i pracochłonne. Nie z nami! Bierzemy na siebie kontakt z urzędem celnym i dostawcami, negocjacje cen i przygotowanie dokumentacji, a także kontrolę jakości i organizację transportu. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona sprawnie i terminowo. Aby rozwiać Państwa wątpliwości prezentujemy proces realizacji zamówienia importowego.

 Zapytanie ofertowe

Otrzymujemy od Państwa wiadomość z zapytaniem o masowe lub niestandardowe gadżety. Wspólnie ustalamy szczegóły, a w razie potrzeby doradzamy i lub pomagamy zaprojektować produkt, który będzie idealnym dopełnieniem wizerunku Państwa firmy.

Przygotowanie oferty

Kontaktujemy się z naszymi dostawcami z Chin, szukamy najkorzystniejszej oferty.

W ciągu 48h-72h wysyłamy ofertę importową do Państwa. Zawiera ona wszystkie informacje dotyczące zamówienia: kosztorys, czas realizacji oraz rodzaj transportu. Wybór środka transportu ma znaczenie zarówno finansowe jak i czasowe:

  • Transport morski - najkorzystniejszy cenowo. Zamówienie realizowane w ten sposób całościowo zajmuje około 10-12 tygodni.
  • Transport kolejowy - średni przedział cenowy. Zamówienie realizowane w ten sposób całościowo zajmuje około 6-12 tygodni.
  • Transport lotniczy - najdroższy, ale najszybszy sposób dostarczenia towaru. Zamówienie realizowane w ten sposób całościowo zajmuje około 3 tygodni.

 Prototyp

Istnieje możliwość zamówienia prototypu produktu. Po około 3 tygodniach jesteśmy gotowi do tego, aby przedstawić Państwu wzór gadżetu. Na tym etapie następuje akceptacja lub poprawki pierwowzoru na podstawie Państwa uwag. Po zatwierdzeniu prototypu zlecamy ostateczną produkcję Państwa projektu.

Masowa produkcja

To czas realizacji Państwa zamówienia. W jego trakcie niezmiennie trzymamy rękę na pulsie i w razie potrzeby konsultujemy się z Państwem. Na bieżąco reagujemy na wszystkie uwagi.

 Kontrola jakości

To dla nas ważny element każdego procesu produkcyjnego. Zależy nam na tym, abyście byli Państwo zadowoleni z efektu końcowego, dlatego do fabryki wysyłamy naszą inspekcję i prowadzimy regularną kontrolę jakości.

Transport

Gotowe gadżety zostają spakowane i wysłane do Polski. W zależności od tego, na jaką opcję transportu zdecydowaliście się Państwo na początku wyceny - towar wyrusza w podróż statkiem, koleją lub samolotem.

Gotowe!

Odbieramy przesyłkę, sprawdzamy zgodność towaru z zamówieniem i przekazujemy Państwu Wasze wyjątkowe gadżety.