Spark Promotions Sp. z o.o. S.K - Logo

 
OFERUJEMY ARTYKUŁY REKLAMOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI. NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.
VICTORINOX Collections

Oferta

Ikona naszego katalogu SparkDrive Ikona naszego katalogu Doctor Pharma Ikona naszego katalogu Notesy Ikona naszego katalogu Słodycze Ikona naszego katalogu Porcelana Ikona naszego katalogu Tekstylia Ikona naszego katalogu D&J

KATALOGI GADŻETOWE wersje ONLINE

Kategorie dodatkowe: Nadruki reklamowe

Sortuj:
Produktów na stronie:
Kolory:
Warianty kolorystyczne

Spark Promotions to prężnie rozwijająca się agencja reklamowa, która posiada własne drukarnie. Wiemy jak ważną rolę odgrywają na gadżetach nadruki reklamowe, dlatego przykładamy ogromną wagę do ich jakości. Na wszystkich dostępnych artykułach w naszym sklepie wykonujemy trwałe nadruki trzema metodami: sitodruku, tampodruku i termotransferu. Wykonujemy też grawer metodą laserową! Jeśli nie mają Państwo pomysłu na nadruk reklamowy zachęcamy do kontaktu z naszym doświadczonym personelem. Służymy radą i pomocą przy wyborze najlepszych dla Państwa gadżetów reklamowych!

Wykonujemy trwałe i estetyczne nadruki reklamowe

Gadżety reklamowe na dobre wkradły się do współczesnych kampanii marketingowych. Efektowne prezenty, nowoczesne gadżety elektroniczne potrafią wprawić w zachwyt każdego klienta. Okazji do wręczenia tak gustownych upominków jest wiele. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo gadżety świąteczne, medyczne, wakacyjne, biurowe i wiele innych. Wiemy jednak, że gadżet to tylko nośnik reklamowy. Dla przedsiębiorców istotny jest estetycznie wykonany nadruk lub grawer. Jesteśmy agencją reklamową posiadającą własne drukarnie. Mamy możliwość tworzenia w nich spersonalizowanych i trwałych nadruków na gadżetach wykonanych z plastiku, metalu, drewna, szkła i tkanin. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technologicznym, by sprostać Państwa wymaganiom! Wszystkie zlecenia na nadruki reklamowe są realizowane w maksymalnie krótki czasie. Wybrane przez Państwa nadruki nanosimy następnymi technikami:

  • Sitodruk – metoda ta polega na przeciskaniu farby przez specjalne sito. Efekt jaki można osiągnąć jest bardzo estetyczny i trwały.

  • Tampodruk – polega na nanoszeniu farby na niewielkie powierzchnie z użyciem silikonowego stempla.

  • Termotransfer – na wybrany materiał zostaje naniesiony termicznie logotyp